Aktuality / Aktivity / Akce

Dokumenty ke stažení

• NAVÝŠENÍ CENY OBĚDŮ !!!Vážení rodiče, od 1. 1. 2019 dojde k navýšení ceny obědů pro všechny věkové kategorie o 2 Kč,-. Ceny obědů s platností od ledna 2019 v odkazu "JÍDELNA"

PF 2019

Všem dětem pohádkové Vánoce, rodičům a všem pedagogům a zaměstnancům školy Vánoce klidné a pohodové. Do roku 2019  mnoho štěstí, zdraví, lásky a síly na překonávání překážek. Ať na cestě za tím pravým místem na Slunci potkáváme samé správné lidi a přátele.

My ze Sluneční

PLES SŠ a ZŠ SLUNEČNÍ - TENTOKRÁT VALENTÝNSKÝ

V pátek 15. února se můžete těšit na tradiční ples naší školy. Jste srdečně zváni!

ADVENTNÍ VÝLET DO RATIBOŘIC 7. 12. 2018

VÁNOČNÍ BESÍDKA A TRH 6. 12. 2018

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA VE SLUNEČNÍ 5. 12. 2018

NAVÝŠENÍ CENY OBĚDŮ !!!

Od 1. 1. 2019 dojde k navýšeni ceny obědů pro všechny věkové kategorie o 2 Kč,-. Ceny platné od ledna v odkazu "JÍDELNA"

Keramický den - 14. 11. 2018

Návštěva dne otevřených dveří u našich starších kamarádu ze střední školy - 8. 11. 2018

VZPoura úrazům 1. 11. 2018

Vzpoura úrazům

1. 11. 2018 jsme měli v sále naší školy velmi zajímavou besedu. Jednalo se o program VZP Vzpoura úrazům.

Navštívili nás dva dospělí vozíčkáři a vyprávěli nám, jak přišli ke svým úrazům. Interaktivní činností žáci vymýšleli, kde by se jim mohl úraz stát, co by měli dělat, aby úrazům předešli a co nedělat, aby se úraz stal.

Myslíme si, že tento program byl opravdu přínosem pro prevenci úrazů.

Mgr. Jana Jánošíková

MÁME 1. MÍSTÓÓÓÓÓOÓ !!!!!! - SOUTĚŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ - ÚPICE 14. 6. 2018

Máme velkou radost. Tým našich žáků ve složení Markéta Brodská, Radek Kobrle a Honza Jeník získal v krajském kole soutěže „Mladý zdravotník“ krásné 1. místo.