VÝLET DO VRCHLABÍ - I. třída

Naše parta Míša, Míša, Lotka, Tomáš a Ondra se pro letošní školní rok rozhodla poznat města poblíž Hostinného. Začali jsme ve Vrchlabí. Dobře jsme se informovali, co si chceme prohlédnout a podle našeho plánu jsme město prozkoumali. Nejvíc pozornosti jsme věnovali zámku a klášterní zahradě. Také staré dřevěné domky nás doslova okouzlily. Zapamatovali jsme si, že vrchlabský zámek je jako celý kalendářní rok, protože jeho čtyři věže připomínají roční období, má 12 vchodů jako měsíců, 52 místností jako týdnů a 365 oken jako je dní v roce. Zkusili jsme ho i namalovat.

Shodli jsme se na tom, že jsme si tento den pěkně užili.

Napsali žáci I. třídy s pomocí pani učitelky Jánošíkové

Zpět do aktivit / akcí