PORADENSTVÍ

Preventivní činnost v oblasti rizikového a závislostního chování probíhá primárně přímo v rámci výuky - hodiny komunikace, Výchova k občanství, Výchova ke zdraví, Český jazyk, Člověk a jeho svět, Člověk a společnost. Důraz je v této oblasti kladen na pozitivní klima celé školy a vzájemné dobré vztahy mezi žáky, žáky a všemi zaměstnanci školy, žáky, rodiči a školou. V plánu prevence rizikového chování jsou zařazeny aktivity týkající se jednotlivých oblastí rizikového chování nad rámec běžné výuky.

Poradenskou činnost (nad rámec intenzivního kontaktu s vyučujícími a asistentkami dle potřeby rodičů) zajišťují na naší škole :

• VÝCHOVNÝ PORADCE - především záležitosti týkající se dalšího předprofesního vzdělávání - poradenství s výběrem vhodného učňovského oboru, přihlášky na SŠ a přijímací řízení
  • METODIK PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ - především kázeňské a výchovné problémy, prevence rizikového chování

VÝCHOVNÝ PORADCE - Mgr. JANA JÁNOŠÍKOVÁ

KONZULTAČNÍ HODINY:

PONDĚLÍ 12:00 - 13:00

STŘEDA 12:00 - 13:00

(Ostatní dle dohody na telefonu 499 405 439)

METODIK PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ - Mgr. PŘEMYSL JIRAN

KONZULTAČNÍ HODINY:

PONDĚLÍ 8:00 - 10:00

STŘEDA 9:00 - 11:00