Stravování

Strava je poskytována formou dovozu obědů do výdejny stravy v areálu naší školy ze Školní jídelny Krkonošského gymnázia a Střední odborné školy, Horská 309, Hostinné.

Cena oběda je dle věkové kategorie (platné od 1.v  října 2021):

• 7 - 10 let = 27,-Kč,
  • 11-14 let = 31,-Kč,
  • 15 let a více = 34,-Kč

Obědy lze platit:

• hotově do pokladny Školní jídelny SOŠ a Gymnázia Hostinné
  • příkazem na účet školní jídelny č. ú.: 225880790/0600 - variabilní symbol získáte na telefonu kanceláře školní jídelny (499441342). Strávníci si bez předchozího uložení peněžní částky na svůj stravovací účet nemohou objednat obědy. Minimální vklad na účet je 100,- Kč.

V době nemoci mají žáci nárok na oběd pouze první den nemoci, ten si mohou rodiče vyzvednout ve výdejně ve škole po 11,00 hodině. Oběd můžete také odhlásit a to nejpozději do 7,00 hod. v kanceláři Školní jídelny - Horská 309  (kancelář je v 1. patře, zadní vchod do jídelny vstup od mostu) nebo na tel. čísle  499 441 342. Další dny se musí obědy zrušit.

ŠKOLA NEBUDE ZAJIŠŤOVAT OHŘÍVÁNÍ OBĚDŮ PŘINESENÝCH Z DOMU. Výjimka může být povolena pouze dítěti, které má od lékaře nařízenu speciální dietu.

Pokračujeme v projektu "OVOCE DO ŠKOL".