DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO RODIČE, ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

VSTUP rodičů/zákonných zástupců DO VNITŘNÍCH PROSTOR ŠKOLY

• Z preventivních důvodů JE ZÁKÁZÁN VSTUP DO VNITŘNÍCH PROSTOR ŠKOLY VŠEM RODIČŮM/ZÁKONNÝM ZÁSTUPCŮM a dalším cizím osobám

Výjimky:

• Rodiče/zákonní zástupci, kteří si vyzvedávají žáka/studenta s těžším stupněm postižení na základě dohody s třídním učitelem
  • Rodiče/zákonní zástupci, kteří mají telefonicky domluvenou schůzku (s třídním učitelem, mistrem OV, vedením školy) na přesný čas. Zaměstnanec školy si rodiče/zákonného zástupce vyzvedne u vchodu do budovy.

• Rodiče/zákonní zástupci vstupují do vnitřních prostor školy POUZE SE ZAKRYTÝMI DÝCHACÍMI CESTAMI (ROUŠKOU apod.) – DŮRAZNĚ ŽÁDÁME O RESPEKTOVÁNÍ TOHOTO NAŘÍZENÍ
  • Rodiče/zákonní zástupci SI IHNED PO VSTUPU do vnitřních prostor školy VYDEZINFIKUJÍ RUCE
  • Rodiče/zákonní zástupci žáků základní školy VYUŽÍVAJÍ POUZE HLAVNÍ (PŘEDNÍ) VCHOD DO BUDOVY

VJEZD DO AREÁLU ŠKOLY

Do areálu školy JE POVOLEN VJEZD POUZE RODIČŮM/ZÁKONNÝM ZÁSTUPCŮM, KTEŘÍ PŘIVÁŽEJÍ/VYZVEDÁVAJÍ ŽÁKA UPOUTANÉHO NA INVALIDNÍ VOZÍK.

(S ohledem na probíhající rekonstrukci mostu a problematický přístup od autobusového nádraží důrazně žádáme o respektování tohoto nařízení)

ZDRAVOTNÍ STAV ŽÁKŮ/STUDENTŮ

• Rodiče/zákonní zástupci pouštějí do školy žáka pouze v naprosto bezvadném zdravotním stavu
  • Bude-li žák vykazovat známky nemoci (i mírné příznaky), škola bude ihned kontaktovat rodiče/zákonné zástupce, kteří si musí své dítě co možná nejdříve vyzvednout
  • Škola má povinnost izolovat žáka s příznaky nemoci od ostatních žáků (Žáci mají u sebe pro tento případ roušku)

Pravidla se budou měnit dle epidemiologické situace (velmi pravděpodobně se budou spíše zpřísňovat).

Rodiče/zákonní zástupci budou informování prostřednictvím třídních učitelů a na webových stránkách školy.