Školní jídelna - podmínky stravování

Strava je poskytována formou dovozu obědů do výdejny stravy v areálu naší školy ze Školní jídelny, Horská 309, Hostinné.

Cena oběda je dle věkové kategorie : 7 - 10 let = 22,-Kč, 11-14 let = 23,-Kč, 15 let a více = 24,-Kč

Obědy lze platit hotově do pokladny Školní jídelny SOŠ a Gymnázia Hostinné nebo příkazem na účet školní jídelny č.ú.: 20001-403800774/0600 GE Money bank, kde je variabilní symbol část rodného čísla strávníka (bez čísel za lomítkem, např. 981206).  Strávníci si bez předchozího uložení peněžní částky na svůj stravovací účet nemohou objednat obědy. Minimální vklad na účet je 100,- Kč.

V době nemoci mají žáci nárok na oběd pouze první den nemoci, ten si mohou rodiče vyzvednout ve výdejně ve škole po 11,00 hodině. Oběd můžete také odhlásit a to nejpozději do 7,00 hod. v kanceláři Školní jídelny SOŠ a Gymnázia Hostinné, Horská 309  (kancelář je v 1.patře, zadní vchod do jídelny vstup od mostu) nebo na tel. čísle  499 441 342. Další dny se musí obědy zrušit.

ŠKOLA NEBUDE ZAJIŠŤOVAT OHŘÍVÁNÍ OBĚDŮ PŘINESENÝCH Z DOMU. Výjimka může být povolena pouze dítěti, které má od lékaře nařízenu speciální dietu.

Pokračujeme v projektu "OVOCE DO ŠKOL" pro žáky I. stupně ZŠ i ZŠS.

Jídelníček_25._-_28._6._.pdf       Jídelníček 25. - 28. 6.
      Jídelníček18._-_22._6._.pdf       Jídelníček 18. - 22. 6.
      ALERGENY.pdf       Seznam alergenů

MÁME 1. MÍSTÓÓÓÓÓOÓ !!!!!! - SOUTĚŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ - ÚPICE 14. 6. 2018

Máme velkou radost. Tým našich žáků ve složení Markéta Brodská, Radek Kobrle a Honza Jeník získal v krajském kole soutěže „Mladý zdravotník“ krásné 1. místo.

Soutěž se konala v Úpici a celkem bylo přihlášeno 16 družstev. Naši soutěžící museli prokázat na 12 stanovištích mnoho znalostí a dovedností z dopravní výchovy, léčivých rostlin, zdravého životního stylu, historie ČČK, vyjmenovat vybavení zdravotnické brašny, prokázat dovednosti v obvazových technikách poranění různých částí těla, museli dopravit raněného na určité místo a vyrobit si nosítka, plnit sportovní disciplínu a prokázat na 3 stanovištích první pomoc na živých figurantech.

Soutěž je velmi náročná. Dva členové týmu se soutěže zúčastnili poprvé a všichni společně uspěli v obrovské velké konkurenci škol z celého královéhradeckého kraje.

Jejich úspěch je úžasný a my jsme na ně právem hrdí!!!

VOLNÉ DNY V DUBNU A KVĚTNU

PONDĚLÍ 30. 4. - ŘEDITELSKÉ VOLNO - školní jídelna mimo provoz

ÚTERÝ 1. 5. - STÁTNÍ SVÁTEK

PONDĚLÍ 7. 5. - ŘEDITELSKÉ VOLNO - školní jídelna mimo provoz

ÚTERÝ 8. 5.  - STÁTNÍ SVÁTEK

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU

Základní škola Sluneční, Hostinné, Mládežnická 329

Vás zve na

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU

ve STŘEDU 18. 4. 2018 od 14:00 do 16:00 hod.

v BUDOVĚ ZŠ SLUNEČNÍ, MLÁDEŽNICKÁ 229, HOSTINNÉ

S sebou:

občanský průkaz, rodný list dítěte

!!! DOPORUČENÍ ŠKOLSKÉHO PORADENSKÉHO ZAŘÍZENÍ