Školní jídelna - podmínky stravování

Strava je poskytována formou dovozu obědů do výdejny stravy v areálu naší školy ze Školní jídelny, Horská 309, Hostinné.

Cena oběda je dle věkové kategorie : 7 - 10 let = 22,-Kč, 11-14 let = 23,-Kč, 15 let a více = 24,-Kč

Obědy lze platit hotově do pokladny Školní jídelny SOŠ a Gymnázia Hostinné nebo příkazem na účet školní jídelny č.ú.: 20001-403800774/0600 GE Money bank, kde je variabilní symbol část rodného čísla strávníka (bez čísel za lomítkem, např. 981206).  Strávníci si bez předchozího uložení peněžní částky na svůj stravovací účet nemohou objednat obědy. Minimální vklad na účet je 100,- Kč.

V době nemoci mají žáci nárok na oběd pouze první den nemoci, ten si mohou rodiče vyzvednout ve výdejně ve škole po 11,00 hodině. Oběd můžete také odhlásit a to nejpozději do 7,00 hod. v kanceláři Školní jídelny SOŠ a Gymnázia Hostinné, Horská 309  (kancelář je v 1.patře, zadní vchod do jídelny vstup od mostu) nebo na tel. čísle  499 441 342. Další dny se musí obědy zrušit.

ŠKOLA NEBUDE ZAJIŠŤOVAT OHŘÍVÁNÍ OBĚDŮ PŘINESENÝCH Z DOMU. Výjimka může být povolena pouze dítěti, které má od lékaře nařízenu speciální dietu.

Pokračujeme v projektu "OVOCE DO ŠKOL" pro žáky I. stupně ZŠ i ZŠS.

Jídelníček_19._-_23._2._.pdf       Jídelníček 19. - 23. 2.
      seznam-alergenů.jpg       Seznam alergenů

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

V PÁTEK 2. 2. SI DĚTI UŽÍVAJÍ ZASLOUŽENÉHO VOLNA

VÝSKYT VŠÍ II.

Stále se nedaří u všech dětí úplně odstranit hnidy z vlasů. Prosíme rodiče, aby své děti neposílali do školy, pokud vlasy nebudou naprosto čisté.

Děkujeme.

VÝSKYT VŠÍ

PROSÍME RODIČE, ABY V SOUČASNÉ DOBĚ  DBALI ZVÝŠENÉ PÉČE O VLASY A OBLEČENÍ SVÝCH DĚTÍ. ZAZNAMENÁTE-LI U SVÉHO DÍTĚTE VÝSKYT VŠÍ NEBO HNID, PROSÍME, NEPOUŠTĚJTE DĚTI DO ŠKOLY, DŮKLADNĚ VLASY OMYJTE A UČIŇTE VŠECHNA OPATŘENÍ K TOMU, ABYSTE  MINIMALIZOVALI OPAKOVÁNÍ VÝSKYTU VŠÍ. VŠICHNI ŽÁCI DOSTANOU OD SVÝCH TŘÍDNÍCH UČITELŮ DOPORUČENÍ, JAKÁ OPATŘENÍ V PŘÍPADĚ VÝSKYTU VŠÍ UDĚLAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.