Školní družina

Školní družina 2017 -18                                                             SŠ a ZŠ Sluneční, Hostinné, Mládežnická 329

V tomto školním roce bude provoz školní družiny každý den RÁNO od 6:40 do 7:50 hodin.

ODPOLEDNE  PO, ST : 11:30 - 16:10

ODPOLEDNE ÚT, ČT, PÁ: 11:30 - 15:30

Cena pro rodiče dětí využívajících služeb osobního asistenta  je 35,- Kč za den, nezávisle na čase.

I v tomto školním roce bude v rámci školní družiny fungovat pěvecký soubor SLAVÍČEK pod vedením paní asistentky Pavly Pičmanové

Ouhrabková Iveta    vychovatelka ŠD

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

V PÁTEK 2. 2. SI DĚTI UŽÍVAJÍ ZASLOUŽENÉHO VOLNA

VÝSKYT VŠÍ II.

Stále se nedaří u všech dětí úplně odstranit hnidy z vlasů. Prosíme rodiče, aby své děti neposílali do školy, pokud vlasy nebudou naprosto čisté.

Děkujeme.

VÝSKYT VŠÍ

PROSÍME RODIČE, ABY V SOUČASNÉ DOBĚ  DBALI ZVÝŠENÉ PÉČE O VLASY A OBLEČENÍ SVÝCH DĚTÍ. ZAZNAMENÁTE-LI U SVÉHO DÍTĚTE VÝSKYT VŠÍ NEBO HNID, PROSÍME, NEPOUŠTĚJTE DĚTI DO ŠKOLY, DŮKLADNĚ VLASY OMYJTE A UČIŇTE VŠECHNA OPATŘENÍ K TOMU, ABYSTE  MINIMALIZOVALI OPAKOVÁNÍ VÝSKYTU VŠÍ. VŠICHNI ŽÁCI DOSTANOU OD SVÝCH TŘÍDNÍCH UČITELŮ DOPORUČENÍ, JAKÁ OPATŘENÍ V PŘÍPADĚ VÝSKYTU VŠÍ UDĚLAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.