Název školského zařízení dle zřizovací listiny:

Zřizovatel: Královéhradecký kraj

Střední škola a Základní škola Sluneční, Hostinné, Mládežnická 329

Základní škola Sluneční sdružuje  2 typy škol:

• Základní škola
  • Základní škola speciální
  • Do speciální třídy jsou přijímány děti s autismem.

Vyučujeme podle vzdělávacích programů:

1. RVP ZV ve znění Opatření ministryně školství, mládeže a tělovýchovy čj. MŠMT - 28603/2016 - pro žáky I. stupně ZŠ a 6. ročníku ZŠ

2. Č. j. 30/07 Školní vzdělávací program  Základní školy, Hostinné, Sluneční 377 „Místo na Slunci“, dle RVP ZV LMP určený pro žáky s lehkým mentálním postižením - od 1. 9. 2016 pouze pro žáky II. stupně ZŠ (7. -  9. ročník)

3. ŠVP pro základní školu speciální (Díl II – program vzdělávání žáků s těžkým mentálním postižením a souběžným postižením více vadami v zš speciální) „Místo na Slunci II“. dle RVP  ZŠS

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

V PÁTEK 2. 2. SI DĚTI UŽÍVAJÍ ZASLOUŽENÉHO VOLNA

VÝSKYT VŠÍ II.

Stále se nedaří u všech dětí úplně odstranit hnidy z vlasů. Prosíme rodiče, aby své děti neposílali do školy, pokud vlasy nebudou naprosto čisté.

Děkujeme.

VÝSKYT VŠÍ

PROSÍME RODIČE, ABY V SOUČASNÉ DOBĚ  DBALI ZVÝŠENÉ PÉČE O VLASY A OBLEČENÍ SVÝCH DĚTÍ. ZAZNAMENÁTE-LI U SVÉHO DÍTĚTE VÝSKYT VŠÍ NEBO HNID, PROSÍME, NEPOUŠTĚJTE DĚTI DO ŠKOLY, DŮKLADNĚ VLASY OMYJTE A UČIŇTE VŠECHNA OPATŘENÍ K TOMU, ABYSTE  MINIMALIZOVALI OPAKOVÁNÍ VÝSKYTU VŠÍ. VŠICHNI ŽÁCI DOSTANOU OD SVÝCH TŘÍDNÍCH UČITELŮ DOPORUČENÍ, JAKÁ OPATŘENÍ V PŘÍPADĚ VÝSKYTU VŠÍ UDĚLAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.