Úvodní stránka
VÍTÁME VÁS NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ZÁKLADNÍ ŠKOLY SLUNEČNÍ

 

Jsme státní škola a zajišťujeme péči dětem s mentálním postižením, kombinovaným postižením a dětem s autismem. Našim dětem poskytujeme výchovně vzdělávací péči v základní škole, pedagogickou i osobní asistenci, rehabilitační a logopedickou péči.

 


Fotogalerie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 novinky akce fotogalerie napsali o nás archiv
AKCE
Akce

MASOPUSTNÍ PŘEKVAPENÍ V KNIHOVNĚ 1. 2. 2018

Všechni ze Sluneční jsme letitými a pravidelnými návšrěvníky naší Městské knihovny. Cítíme se tam výborně, vždy si povídáme o aktuálních tématech a čteme zajímavé ukázky. Ty nám čte pani knihovnice.

1. února jsme se zase vydali do knihovny. Téma jsme měli předem domluvené - Masopust. Čekalo nás velké překvapení. Pani knihovnice nám napekla masopustní koblihy, uvařila čaj a vlastnoručně vyrobila masky. Bylo to milé. Dostali jsme i úkol,a to naučit se hrát pohádku. Rádi příště předvedeme a moc děkujeme.

 

Lucka, Michalka, Lotka, Terezka a TomášVÝLET II. a III. třídy do GALERIE DRAKA V TRUTNOVĚ 10. 1. 2018

Chladný leden jsme si zpříjemnili výletem do Trurtnova. V Galerii draka se nám moc líbilo. (více ve fotogalerii)

II. a III. třídaKnížecí Vánoce na zámku v Ratibořicích a Advent v Babiččině údolí 7.12. 2017

Ve čtvrtek 7. 12. 2017 se žáci z V. třídy vydali na předvánoční výlet do Ratibořic. Navštívili adventně a vánočně vyzdobené zámecké interiéry s oživlými postavami. Seznámili se s vánočními tradicemi nejen na zámku, ale i na Rudrově mlýně, kde je obdobím Adventu a Vánoc na českém venkově provedli členové folklorního souboru Barunka. Na Starém bělidle nahlédli do „štědrovečerně“ vyzdobené Babiččiny světničky, která byla vyzdobena podle starých lidových zvyků. V budově vodního mandlu se konaly malé adventní trhy, kde si děti zakoupily drobné dárečky. Naladěni vánoční atmosférou jsme se v pořádku vrátili domů.

 

Martina Kuchařovávíce zpráv

Copyright © 2012 ZŠ Hostinné, Sluneční 377. Všechna práva vyhrazena.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény ZŠ Hostinné nebo jiných subjektů.

Webdesign Filip Vancl | programování a webhosting MagicHouse s.r.o.